Lenovo Thinkcentre M92P I5 3gen

Używane

Komputery stacjonarne dla firm
Niezawodne i wydajne komputery serii M z obudową typu tower są idealne dla każdego zespołu IT. Te przodujące na rynku biznesowe urządzenia są również stabilne i łatwe w obsłudze, dzięki czemu są właściwym rozwiązaniem dla każdego korporacyjnego projektu.

100 Dostępnych przedmiotów

w m a g a z y n i e

769,00 zł

Oferowane przez nas komputery są w 100% sprawne. Dajemy na nie długą gwarancję 12 miesięcy.

Posiadają bardzo dobry stan wizualny oraz techniczny. Nie sprzedajemy komputerów prosto z palety, sprzedawane przez nas zestawy są starannie selekcjonowane aby zapewnić Państwu długie zadowolenie!

Sprzedawane przez nas komputery są gruntownie sprawdzone i przetestowane przed wysyłką. Każdy komputer posiada zainstalowany system operacyjny, program antywirusowy oraz pakiet OpenOffice.

KOMPUTER Z KABLEM ZASILAJĄCYM +SYSTEM WINDOWS 7 PRO + PAKIET OPENOFFICE PL +ANTYWIRUS !!!

2d99aecf4780b4dab32e0ca03b9d

Wyjątkowo wydajny i prestiżowy komputer. Idealny do zastosowań w firmie jak również w domu.

Moc i wydajność oczekiwana przez nawet najbardziej wymagających użytkowników. Komputery stacjonarne z rozbudowanymi funkcjami zarządzania pozwalają zoptymalizować efektywność działania. Acer to międzynarodowy potentat w sprzedaży sprzętu, dostarcza niezbędną technologię w biznesie i w życiu codziennym. Produkty tej firmy cechują się solidnym wykonaniem i niezawodnością. Obudowę cechuje bardzo łatwy system montażu i demontażu podzespołów komputera.

59f287ac416c93dc5bc6444941e9

Idealne rozwiązanie dla osób, które szukają stabilnej i szybkiej jednostki. Urządzenie poprzez zastosowanie procesora Intel i5 trzeciej generacji gwarantuje szybą pracę. Dysk twardy pomieści dużą ilość danych a pamięć zagwarantuje szybką pracę z podstawowymi aplikacjami. Lenovo to jeden z liderów w branży IT, decydując się na sprzęt tego producenta z pewnością będziesz zadowolony.

5127a6034589bae1491fd9df2c9b
e2f0ef544ee4aab37a6a8f6ac423

ThinkCentre M92to wysokowydajny, ekonomiczny komputer stacjonarny o solidnej obudowie  zaprojektowanych z myślą o małych i średnich firmach oraz użytkownikach domowych. Jest to niezawodne urządzenie oparte na nowoczesnym czterordzeniowym procesorze firmy intel – Core i5. W zestawie znajduje się szybka pamięci typu DDR3. Na wyposażeniu znajduje się pojemny i szybki dysk twardy, dzięki czemu nie powinno być problemów z brakującym miejscem.

Dzięki pobierającym niewiele prądu procesorowi oraz znakomicie rozwiązanemu systemowi chłodzenia, komputery są bardzo ciche. Tą zaletę doceni każdy korzystający z komputera nie tylko w późniejszych porach, ale także w ciągu dnia.

Komputer posiada elegancką czarno obudowę. W środku znajduje się złącze PCI-E dzięki czemu komputer można łatwo rozbudować o dodatkową kartę graficzną.

Procesor Intel core I5
Częstotliwość procesora 3,2Ghz
Model procesora 3470
Pamięć 4096MB
Dysk 500GB
Napęd brak
System Windows 7 Professional
Grafika Intel
Porty 8x USB (w tym 4x USB 3.0), audio, DisplayPort, RS-232, SATA3, VGA, RJ-45, Firewire
W zestawie Kabel zasilający
Gwarancja 12 miesięcy

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lenovo Thinkcentre M92P I5  3gen

Lenovo Thinkcentre M92P I5 3gen

Komputery stacjonarne dla firm
Niezawodne i wydajne komputery serii M z obudową typu tower są idealne dla każdego zespołu IT. Te przodujące na rynku biznesowe urządzenia są również stabilne i łatwe w obsłudze, dzięki czemu są właściwym rozwiązaniem dla każdego korporacyjnego projektu.