Apple MacBook Pro A1398

Używane

Smukły. Lekki. Mocarny
Gotowy na wszystko

   Choć niewiarygodnie smukły i lekki, MacBook Pro z wyświetlaczem Retina dysponuje niesamowitą mocą.

1 Dostępny przedmiot

w m a g a z y n i e

Ostatnie egzemplarze!

4 840,00 zł

5 470,00 zł brutto

-630,00 zł


http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(1).jpg

Smukły. Lekki. Mocarny
Gotowy na wszystko

Choć niewiarygodnie smukły i lekki, MacBook Pro z wyświetlaczem Retina dysponuje niesamowitą mocą. By zaprojektować coś takiego, musieliśmy podjąć śmiałe decyzje i na każdym kroku pamiętać, dokąd zmierzamy. Milimetr po milimetrze, krok po kroku, tworzyliśmy ten komputer, mierząc w najwyższe standardy mocy i wydajności. Starsze, nieporęczne rozwiązania, takie jak tradycyjny dysk twardy czy napęd dysków optycznych, musiały ustąpić miejsca nowszym i wydajniejszym technologiom — jak na przykład pamięć masowa flash z magistralą PCIe. Pamięć flash jest znacznie szybsza i o wiele bardziej niezawodna niż tradycyjny dysk twardy. A przy tym zajmuje nawet o 90 procent mniej miejsca. Pamięć masowa flash to jeden z wielu powodów, dla których MacBook Pro jest nie tylko zdumiewająco szybki, ale i niesamowicie mobilny.

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(5).jpg

Olśniewający wyświetlacz Retina
Wyprzedza swój czas o miliony pikseli

Wersja 15-calowa ma ponad 5 milionów pikseli. Retuszując zdjęcia i edytując amatorskie nagrania wideo w jakości HD, uzyskasz teraz niezrównany poziom przejrzystości. Tekst na ekranie jest ostry jak brzytwa, przez co nawet codzienne czynności, jak przeglądanie stron WWW i korekta dokumentów, wykonuje się bardziej komfortowo niż kiedykolwiek przedtem. To ekran z pewnością wart najbardziej zaawansowanego profesjonalnego notebooka na świecie.

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(3).jpg
http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(7).jpg

Thunderbolt 2 i USB 3
Najbardziej zaawansowane I/O

Szybki i wszechstronny podsystem I/O Thunderbolt 2 oferuje sięgającą 20 Gb/s prędkość przesyłu danych do każdego urządzenia zewnętrznego. MacBook Pro jest więc doskonale przygotowany do pracy z wydajnymi urządzeniami peryferyjnymi i monitorami nowej generacji. Możesz podłączyć do niego olbrzymią pamięć masową i dodać obudowę rozszerzeń PCI. A ponieważ do każdego portu Thunderbolt 2 można podłączyć kaskadowo nawet sześć urządzeń, to sam tylko podsystem I/O Thunderbolt, nie licząc pozostałych portów, pozwala Ci na pracę z 12 urządzeniami zewnętrznymi.

Do dyspozycji masz dwa porty Thunderbolt 2, dwa porty USB 3, port HDMI, gniazdo na kartę SDXC oraz gniazdo słuchawek. W kilka minut na bazie MacBooka Pro możesz zbudować całe profesjonalne studio.


http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(6).JPG

Force Touch
Wyciska z gładzika jeszcze więcej

Nowy gładzik Force Touch ma wszystkie zalety wersji Multi-Touch i jeszcze więcej. Jego wbudowane czujniki wykrywają nawet drobne zmiany w sile nacisku. W efekcie masz bardziej bezpośredni kontakt z treściami na ekranie i możesz zrobić więcej, używając samych palców. Różnica jest namacalna. Na dodatek nowy gładzik MacBooka Pro odpowiada na niektóre z Twoich działań sygnałami dotykowymi. Teraz nie tylko zobaczysz, co dzieje się na ekranie — dosłownie to poczujesz.

http://www.activcom.pl/magda/apple%20air%20a1369%20(3).png

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(10).jpg

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(11).jpg

http://www.activcom.pl/magda/macbook%20pro%20(6).jpg

iCloud
Twoje materiały. Na wszystkich Twoich urządzeniach.

iCloud przechowuje zawartość wszystkich Twoich urządzeń Apple i zapewnia dostęp do Twojej muzyki, zdjęć, kalendarzy, kontaktów, dokumentów i wszystkiego, czego potrzebujesz - z urządzenia, na którym pracujesz w danej chwili. Jeśli więc zrobisz zdjęcie telefonem iPhone lub wprowadzisz zmianę w terminarzu spotkań na iPadzie, iCloud zadba o to, aby zdjęcie i zmiana pojawiły się także na Twoim komputerze Mac. Dodatkowo usługa działa w obie strony, jeśli więc listę rzeczy do zrobienia przygotujesz na komputerze Mac, korekty do tej listy możesz wprowadzać na telefonie iPhone.

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(8).JPG
http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(12).jpg

Procesor Intel core I7
Częstotliwość procesora 2,3Ghz
Model procesora 3615QM 4 rdzeniowy
Pamięć 16384MB
Dysk 240GB SSD
Napęd DVDRW
System OS EL Capitan
Wielkość matrycy 15,4"
Rozdzielczość matrycy 2880x1800
Rodzaj matrycy Matowa
Bateria Sprawna
Grafika INTEL HD GRAPHICS 4000 1GB + NVIDIA GEFORCE GT 650M 1GB
Kamera jest
Klawiatura QWERTY PL
Porty 2x THUNDERBOLT 2x USB 3.0 Bluetooth 4.0 HDMI Czytnik kart SD Kamera HD 720p Wielofunkcyjny gładzik Multi-touch WiFi Gniazdo zasilania MagSafe 2
W zestawie Laptop, zasilacz
Gwarancja 3 miesiące

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Apple MacBook Pro A1398

Apple MacBook Pro A1398

Smukły. Lekki. Mocarny
Gotowy na wszystko

   Choć niewiarygodnie smukły i lekki, MacBook Pro z wyświetlaczem Retina dysponuje niesamowitą mocą.